• Ples Rodičov a priateľov školy 2019

• Vedenie ZŠ s MŠ sa chce aj touto cestou poďakovať všetkým, ktorí sa pričinili o úspešný a hladký priebeh Valentínskeho plesu RZ v Zavare 2019.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na príprave tohtoročného plesu, predovšetkým zástupcom rodičov jednotlivých triednych kolektívov, pedagogickým aj nepedagogickým pracovníkom ZŠ, moderátorom plesu pani Ing. Janíkovej a Mgr. Gábrišovi, p. Chynoranskému, bývalým žiakom a priateľom školy .

Poďakovanie patrí aj mladým tanečným a speváckym umelcom z radov našich žiakov, ktorí ples 2019 spolu so Zuzkou Antalovou slávnostne otvorili.

Všetci prítomní sa výborne zabávali a po oficiálnom programe nasledovala skvelá zábava a tanec do skorých ranných hodín. Súčasťou  večera bola bohatá tombola. Poďakovanie patrí aj všetkým sponzorom, ktorí prispeli do bohatej tomboly.

Ďakujeme pani Karabčíkovej za perníkové srdiečka pre dámy plesu, pani Zvolenskej za nádhernú sladkú tortu.

V závere chceme poďakovať starostovi obce Zavar Bc. Lukášovi Sochorovi, ktorému nečakaný zdravotný stav zabránil zúčastniť sa plesu, ale počas týždňa bol svedkom zápalistých príprav, nadšenia, elánu rodičov a pracovníkov školy. Ďakujeme Obecnému úradu za poskytnutie priestorov kultúrneho domu a kuchyne, v ktorej majster kuchár Igor Kredatus, mohol pripraviť pre všetkých chutnú večeru.

Ples 2019 sa vydaril a už teraz sa všetci spoločne tešíme na ďalšie spoločenské akcie v našej obci.

• Ročníková súťaž

• Šiestaci si v rámci hodín náboženskej výchovy mohli skúsiť techniku vyjadrovania slova a obrazu – KALIGRAM. Najkrajších 7 ponúkame k nahliadnutiu.

• Vyhodnotenie školského kola recitačných súťaží

• Hollého pamätník :

2. kategória : 1. miesto Stelka Albertová

2. miesto Simonka Sásová

• Superstar 2019

• V kine Hviezda v Trnave sa uskutočnilo okresné kolo súťaže Superstar 2019.

Našu školu reprezentovali Tamarka Henčeková zo 4.A a Hanka Bunčeková z 5.A.

Tamarka získala krásne 2. miesto - gratulujeme!!!

• Výpis slovného hodnotenia alebo klasifikácie za prvý polrok

• Zrušenie vydávania polročných vysvedčení upravuje § 55 ods. (10) zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Formu výpisu slovného hodnotenia alebo klasifikácie žiaka určí škola resp. triedny učiteľ sám.  Tento výpis by sa nemal zamieňať s výpisom z katalógového listu alebo s výpisom z vysvedčenia.

Na rozdiel od vyššie uvedených dokumentov výpis slovného hodnotenia alebo klasifikácie nemusí obsahovať údaje o počte zameškaných hodín, prehľad o navštevovaných útvaroch záujmového vzdelávania, údaje, ktoré sa obvykle vpisujú do doložky a podobne. Nakoľko výpis slovného hodnotenia alebo klasifikácie v zmysle zákona nie je verejnou listinou, neobsahuje ani odtlačok pečiatky a nie je potrebné, aby ho podpisoval štatutárny orgán školy, teda riaditeľ školy.Oboznámenie rodiča so slovným hodnotením alebo klasifikáciou je možné realizovať napríklad aj prostredníctvom žiackej knižky.

• Vianoce v ŠKD

• 20.12. žiaci v školskom klube mali vianočné posedenie s programom, pohostením, darčekmi a prišiel aj Ježiško!!!

• 17. december – deň ŠKOLSKÉHO kola BIBLICKEJ OLYMPIÁDY.

• Zúčastnilo sa 17 žiakov II. stupňa.

Porotu tvorili:

Mgr. Marta Vargová – zástupkyňa školy

Mgr. Janka Hitková – vychovávateľka

Mgr. Marta Čačová – sr. Juliána, S. Praem

Všetci účastníci boli vecne odmenení, vďaka príspevku rodičov, miestneho kňaza a vyučujúcej náboženstva.Záver olympiády istila super pizza. Viac dopovie foto.

Postupujúce družstvo do dekanátneho (okresného) kola:

1. miesto: Šeliga Michal – 9.A

2. miesto: Barutová Zuzana – 5.A

3. miesto: Bunček Pavol – 6.A

Náhradníčka:

4. miesto: Vargová Margaret – 8.B

• Vianočné piesne a koledy

• V kine Hviezda v Trnave sa 13.12.2018 konala spevácka súťaž pod názvom Vianočné piesne a koledy. Našu školu reprezentovali Hanka Bunčeková - 5.A a Tamarka Henčeková- 4.A.

Tamarka získala 1. miesto v kategórii A - moderné piesne.

GRATULUJEME!