• Výťažok z minuloročného školského plesu

• Peniaze z minuloročného plesu boli prevedené na darovací účet školy, z ktorého boli úvodom školského roka 2023/24 zariaďované miestnosti v rámci školského projektu: Dva v jednom – vdýchnime priestorom nový život.

Prvým priestorom je zadná časť spoločenskej miestnosti, v ktorej bola zriadená učebňa pre 16 žiakov na vyučovanie predmetov, pri ktorých sa delia mnohopočetné triedy, ale aj na iné vyučovacie  účely. Z darovacieho fondu boli v rámci tohto projektu zakúpené: projektor a interaktívna tabuľa Eliteboard, monitor, koberce, notebookové tašky, oceľové rámy na trojmiestne stoly,  dvierka na policové skrine.

Druhým novovzniknutým priestorom je tzv. relaxačná miestnosť – miestnosť na rozhovory, prácu so žiakmi vyžadujúcimi individuálny prístup a podobne. Táto miestnosť bola zriadená v priestore skladu učebníc. Z darovacieho fondu bolo zabezpečené zariadenie relaxačnej miestnosti: kreslá, stolík, svetlá, vešiaky, závesy, garniže, dekorácie, úložné boxy, hodiny, materiál na obrazy.