• Všeobecné informácie

• Voľné miesta na našej škole

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte: riaditelka.zszavar@westcom.sk alebo 033/5597101 škola 0911 368322 riaditeľka 0911 235911 materská škola.

Pozícia:

Oznam pre záujemcov o pracovné miesto v našej organizácii

Požiadavky:       Jednou zo zásad spracúvania osobných údajov podľa Zákona č.18/2018 je zásada obmedzenia účelu. V zmysle tejto zásady sa osobné údaje môžu získavať len na konkrétne určený, výslovne uvedený a oprávnený účel a nesmú sa ďalej spracúvať spôsobom, ktorý nie je zlučiteľný s týmto účelom. Z tohto dôvodu sme zaviedli nasledovné zásady pri prijímaní žiadostí záujemcov:

Postup ak škola nezverejnila voľné pracovné miesto:

Nevedieme agendu záujemcov o zamestnanie. Všetky žiadosti po príchode skartujeme.

Postup ak škola zverejnila voľné pracovné miesto:

V prípade, že uverejníme voľné pracovné miesto (uverejňujeme voľné pracovné miesta týkajúce sa pedagogických zamestnancov, odborných zamestnancov i prevádzkových zamestnancov) vytvárame prehľad záujemcov, ktorých potom pozývame na osobné pohovory. Po skončení osobných pohovorov a vybraní konkrétneho uchádzača, ostatným záujemcom oznámime, že bol prijatý iný záujemca o voľné pracovné miesto. Žiadosti a doklady ostatných neprijatých uchádzačov o zamestnanie skartujeme.